Odessa DailyМненияПорошенко и другие проблемы Украины

Александр Гумиров: Консультативный совет при нацполиции Одесской области. Назревает негатив

Odessa Daily

12 января 2019 в 10:59
Текст опубликован в разделе «Мнения». Позиция редакции может не совпадать с убеждениями автора.

При Головному управлінні Національної поліції в Одеській області діє Консультативна рада громадськості, до складу якої входять поважні громадські активісти Одещини:

Александр Гумиров: Консультативный совет при нацполиции Одесской области. Назревает негатив

Головко Валерий, Леонид Штекель (Leonid Shtekel)Сергей Самойлюк (Sergey Samoylyuk)Леонід Ілліч ІванишкоАлім КарвацькийГенадий КоролевMaksym IshchukВиталий Кожухарь (Vitaliy Kozhukhar)Игорь СавицкийДмитрий Кондратьев (Dmitriy Kondratiev)Автандил Алиев (Avtandil Aliev)Сергей СлавутскийЛеонид ПантыкинОлександр Гуміров.

Завдяки співпраці цієї ради із керівництвом обласної поліції у минулому році було здійснено декілька дійсно важливих і корисних справ. Зокрема, в Одесі було зупинено хвилю рейдерських захоплень житла одеситів та бізнес-об'єктів, було чітко визначено алгоритм дії поліції у разі викликів на рейдерські захоплення, було мінімізовано вплив корупції в середній ланці у таких справах. За це багато простих одеситів вдячні і раді, і керівникам обласної поліції.

На засіданнях ради вивчаються події, що відбуваються на Одещини в контексті роботи поліцейських органів, вивчається досвід, надається дорадча допомога поліції.

Але! Склад ради та план її роботи визначається та затверджується саме керівництвом обласної поліції. І наразі ми маємо ситуацію, коли узгоджений в робочому порядку план роботи ради вже декілька місяців не затверджується ГУНП. Внаслідок цього рада вже декілька місяців не збирається і не працює. Всі добрі справи і задуми фактично законсервовані.

Чому так відбувається? Рада не потрібна поліції? Рада заважає рейдерам? Руслан Форостяк (Ruslan Forostyak), буду дуже вдячний вам за коментар з цього приводу. Можливо, я щось не розумію? Можливо, потрібна якась допомога?

Источник: www.facebook.com

Odessa Daily


Комментарии посетителей сайта


Rambler's Top100