Odessa DailyНовостиВыборы Президента Украины 2019

Гриценко представив команду виборчого штабу

Odessa Daily

18 января 2019 в 16:50

17 січня, кандидат у президенти Анатолій Гриценко презентував свій виборчий штаб та представив голову штабу і його заступників.

Гриценко представив команду виборчого штабу

«У нас один штаб. Немає інших, закритих, підкилимних. Тут представлені чотири партії. В багатьох підрозділах вони працюють пліч-о-пліч», - сказав Анатолій Гриценко, маючи на увазі представників партій «Громадянська позиція», «Громадянський рух «Хвиля», «Громадське об’єднання «Рідна країна» та Європейської партії України.

Головою виборчого штабу є Віктор Чумак, його першим заступником Олег Канівець. Микола Томенко обіймає посаду заступника з питань стратегії та медійних комунікації, Сергій Аверченко – заступника голови з питань, пов’язаних з регіональними штабами. Микола Катеринчук відповідає за юридичний бік кампанії, Єгор Фірсов займається роботою з волонтерами та фандрайзінгом, Микола Нещадим є заступником голови штабу з організаційних питань.

«Зараз в штабі працює менше ста людей. Нам також допомагають Світлана Заліщук, вона радник з міжнародних питань. Ігор Новосад - уповноважений в закордонному виборчому окрузі. Віталій Цибульський та Іван Апаршин працюють з військовим середовищем. Денис Каплунов допомагає в стратегії. Тарас Стецьків співпрацює із громадським сектором», - розповів Анатолій Гриценко. 

Источник: gp.org.ua

Odessa Daily


Комментарии посетителей сайта


Rambler's Top100