Odessa DailyНовости

Парасюк - Авакову: "Преступники в погонах защищают боевика Ахметова Константина Згару"

Odessa Daily

31 июля 2014 в 08:04

"Вчера зачищали один из периметров зоны АТО и совершенно случайно наткнулись на неофициальную конюшню Януковича. Ответственным за лошадей был Згара Константин, один из боевиков Ахметова в 90-х. Введите в гугле имя и фамилию этого человека, и Вы все поймете. Добрые люди рассказали, что все лошади были захвачены рейдерским способом"

Парасюк - Авакову: Преступники в погонах защищают боевика Ахметова Константина Згару

Об этом в Фейсбуке пишет боец Volodymyr Parasyuk, сообщает Цензор.НЕТ.

"Кому війна, а кому... Вчора зачищали один з периметрів зони АТО і зовсім випадково натрапили на неофіційну конюшню Януковича. Відповідальним за коней був Згара Констянтин, один з бойовиків Ахметова у 90х. Введіть в гуглі ім'я і прізвище цієї людини, і Ви все зрозумієте. Добрі люди розповіли, що всі коні були захоплені рейдерським способом. Кожного тижня з цієї конюшні в бік Криму відсилалось по 10 коней. Ціна яких, повірте, зовсім не маленька. За словами місцевих жителів, вартість коней вимірюється десятками і навіть сотнями тисяч у.о. Але найцікавіше тут не те. Коли ми тільки почали розбиратись у ситуації, до нас з Головного Управління СБУ м. Київа стали надзвонювати "чесні захисники" України і розказувати, який Згара Констянтин порядний чоловік і щоб ми його залишили у спокої. Коли ми відмовились це зробити, почались дзвінки від керівництва МВС із настирливими порадами забиратись із тієї конюшні якнайдалі. В одного з конюхів ми вилучили зброю.

Пане Аваков, моя Вам порада: огляніться навколо себе і уважно подивіться, хто Вас оточує. 99% нашої міліції - це хапуги і злодії в погонах. Жодна реформа міліції, жодні закони не змусять їх припинити красти. Якщо людина звикла так жити, то навіть, якщо Ви їй збільшите зарплату вдвічі чи втричі, вона всерівно буде брати хабарі. Єдиний вихід - розігнати це кодло і набрати в міліцію нових людей. Нехай вони будуть без досвіду, чи спочатку їм бракуватиме професійності, зате вони будуть чесні. Більшість теперішніх ментів і так в органи потрапили за чемодани і не всі навіть Кримінальний кодекс читали, тому втрата невелика.

А стосовно ситуації з конюшнею януковича, саме в цей момент зарухався криміналітет і хоче все "парешать наверху" в МВС. Не вийде, хлопці. Ми Вам не дозволимо. Якщо до Вас ще не дійшло, повторюю: Влада в країні належить народу, а не Вам - продажним чиновникам і бандюкам. Ви граєтесь з вогнем. Тепер Українець стане горою за Українця і коли ми запитаємо про Ваші темні справи, від Вас мокрого місця не залишиться. Поки прості українці воюють на сході і захищають Україну, чиновники всіх рівнів безбожно крадуть, поки ніхто не дивиться. Знають хапуги, що ми повернемось і повиганяємо їх усіх з добре насиджених крісел, тому хочуть накрасти так, щоб ще внукам вистачило. Але ж ми все бачимо і дуже скоро Ви будете відповідати за кожну гривню, яку поцупили в українського народу. В нас тут, на Сході, є дуже просте правило: всі, хто намагається будь-яким способом зашкодити нашій державі, прирівнюється до сепаратиста, а з ними в нас розмова коротка", - пишет сотник.

Ранее Цензор.НЕТ сообщал, что Россия не реагирует на запросы МВД о выдаче Януковича и его ближайшего окружения.

Источник: censor.net.ua

Метки: милиция; Янукович; ахметов; МВД; аваков; Згара

Odessa Daily


Комментарии посетителей сайта


Rambler's Top100