Odessa DailyМненияЕвромайдан

Издательство Старого Лева напечатает книгу на русском языке

Odessa Daily

25 февраля 2014 в 17:10
Текст опубликован в разделе «Мнения». Позиция редакции может не совпадать с убеждениями автора.

Видавництво Старого Лева видасть першу книгу російською мовою за 11 років свого існування

Издательство Старого Лева напечатает книгу на русском языке

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила головний редактор видавництва Мар'яна Савка.

Таке рішення прийняли на знак протесту проти "поспішних і непродуманих рішень нової влади", зокрема скасування мовного закону.

За її словами, видавництво ніколи не друкувало книги російською - захищаючись від натиску російського книжкового ринку і тримаючи цей форпост.

"Зараз же обіцяю вам як видавець, що наступна книга, яку ми візьмемо в роботу, - буде книга російською мовою. Поважаю право кожної людини висловлювати свої думки рідною мовою - хоч на суахілі. Висловлюю свою глибоку повагу до кожного російськомовного громадянина нашої країни, хто захищав нашу честь, нашу незалежність і право бути людиною, - каже вона.

Вона також зазначає: "Я українка, моя професія - українська мова. Я говорю українською, пишу українською. Але я НЕ МОЖУ БАЧИТИ І ЧУТИ цієї спекуляції на мовному питанні. Я не можу зрозуміти політиків - чого вам треба? Вам потрібно, щоб ідеологи Кремля взяли пас і розігрували м'яч на своєму полі?".

За інформацією редакторки, однією з наступних книжок ВСЛ буде книжка одеситки Зої Казанжи "Если бы я была...".

Українська правда. Життя

Источник: life.pravda.com.ua

Метки: издательство; книга

Odessa Daily


Комментарии посетителей сайта


Rambler's Top100