Odessa DailyМненияРеформа полиции

Віталій Устименко: Об убийстве экоактивиста

Odessa Daily

27 сентября 2019 в 16:13
Текст опубликован в разделе «Мнения». Позиция редакции может не совпадать с убеждениями автора.

Тепер вже про це можна написати. В грудні минулого року Нацполіція закрила провадження щодо вбивства Миколи Бичка, 23-річного екоактивіста з маленького Есхару Харківської області. Інформація від правозахисників була однозначною: Миколу вбили, справу мають знову відкрити.

Віталій Устименко: Об убийстве экоактивиста

Тоді ми в Хто замовив Катю Гандзюк? вирішили, що ми спробуємо розібратись в цій ситуації для того, щоб вбивці Миколи були покарані.

Ми з Vladyslav Greziev поїхали в Есхар, знайти маму Миколи Бичка. Без її згоди поновити провадження було б неможливо.

Микола дуже любив свою матір, воно його обожнювала, багато плакала, коли ми з нею говорили. Важко повірити, але справу закрили з її згоди. Навіть не уявляєте тиск, який витримувала ця жінка.

І не витримала. Після чергової нашої зустрічі вона перестала виходити на зв'язок. Справа жорстокого вбивства молодого хлопця, який лише хотів аби не загаджували водойми в його місті - досі закрита. Хлопця знайшли повішаним на дереві 5 червня 2018 року з переламаним носом та іншими ознаками насильницької смерті. Місце скоєння злочину вказує на те, що якийсь час Микола добровільно йшов від дороги в ліс. В справі фігурує поліція (що пояснює попепедню тезу) і коли це стало очевидно, зі справи терміново викинули адвоката Роман Лихачов. В справі знищили речові докази...

Молодий активний хлопчина, який хотів добра своєму суспільству і мав би ставати для цього суспільства стовпом у майбутньому, представляти і захищати його... жорстоко вбитий. Так само як і Катя.

Якщо ви думаєте, що всі ці історії не про вас, то мені вас шкода.
Сьогодні о 19:30 Ніч на Банковій. Знову.
Знову і допоки зло не буде покаране.

Источник: www.facebook.com

Odessa Daily


Комментарии посетителей сайта


Rambler's Top100