Odessa DailyМненияРоль общественных активистов

Сергей Кривенко: Засідання громадської ради при службі автомобільних доріг в Одеській області

Odessa Daily

8 февраля 2019 в 21:47
Текст опубликован в разделе «Мнения». Позиция редакции может не совпадать с убеждениями автора.

Сьогодні відбулось засідання громадської ради при службі автомобільних доріг в Одеській області. Було гаряче. Обговорили багато важливих проблемних питань стосовно стану доріг в Одеській області.

Сергей Кривенко: Засідання громадської ради при службі автомобільних доріг в Одеській області

Дороги М-28 (Крижанівка - Южний), М-14 (вул.Паустовського - Кошари), Р-55 (Міст Іванове - Березівка) при наявності сприятливих погодних умов, приблизно через неділю зазначені шляхи підрядники повинні привести до нормального проїзного стану. 
Дякую всім хто долучився до флеш-мобу зателефонуй на Урядову гарячу лінію.
Влада реагує та працює.
На засіданні підняв питання стосовно корупційних договорняків Укртрансбезпеки на вагах КПП Центроліт, що призводить до руйнування свіжо відремонтованих доріг. Отримав рекамендації. Будемо діяти.

Звернувся щодо термінового включення в план на 2019р. ремонт 2км до села Порт Першотоавневої сільради, 3км до села Любопіль Любопільської сільради, продовження ремонту дороги до с.Ониськово, ремонту дороги до с.Переможне, Лиманського району Одеської області. Однак, дізнався, що всі ці дороги вже перейшли до доріг місцевого значення, якими опікується структура під керівництвом Олега Бахмутова при Одеській ОДА. В зв’язку з цим виникли питання, на які сподіваюсь разом з вами знайдемо незабаром відповіді. Але найголовніше, щоб Перегрузи перестали вбивати дороги.

Курсив наш. Взгляд редакции на это заседание Общественного совета будет предоставлен позднее.

Источник: www.facebook.com

Odessa Daily


Комментарии посетителей сайта


Rambler's Top100