Odessa DailyУкраїна

Кращий подарунок армії до свята - указ про звільнення Єжеля

7 декабря 2011 в 13:28

ejel«Розуміючи в якій складній ситуації зараз знаходяться і офіцери, і особовий склад української армії, найкращим подарунком для них було би, якби президент Янукович, він же верховний головнокомандувач Збройних Сил, підписав указ про звільнення чинного міністра оборони і призначив би на його місце людину, яка насправді розуміє армію і дбатиме про неї», - заявив в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко.

Він переконаний, в Україні є чесні та порядні люди, які не турбуватимуться про власну кишеню, про те, як заробити на тендерах чи на солдатському котлі, а займатимуться бойовою підготовкою солдат.

«Чинний міністр оборони Михайло Єжель до таких не належить. Це видно за півтора роки його роботи на посаді», - наголосив Гриценко.

Водночас, голова Комітету ВР з питань нацбезпеки і оборони зазначив, що сам не претендує на пост очільника оборонного відомства і не погодиться, якщо йому таку посаду запропонують.

Також Гриценко привітав усіх професійних воїнів зі святом – Днем Збройних Сил України. Він вкотре підкреслив, українська армія зараз знаходиться у складних умовах: застаріла техніка, згорнута бойова підготовка, недостатнє фінансування.

«Все, що тримається, тримається на людях. Тому за людей і у погонах, і без них, які несуть бойове чергування, забезпечуючи наш спокій, які готові включитися у захист України будь-якої миті, за тих, хто справді є воїном за духом і залишається таким у цивільному житті, сьогодні можна чесно підняти фронтових 100 грам», - відзначив Гриценко.

Фото:ezhel.openua.net

Комментарии посетителей сайта


Rambler's Top100