Odessa Daily Новости
94-й День народження ТЮГу!
Odessa Daily
11 мая 2024 в 13:1210 травня Одеському театру юного глядача iм. Ю. Олешi виповнилося 94 роки. Весь колектив театру, актори, режисери, костюмери, бiлетери та працiвники усix цехiв театру завжди готові до зустрічі зi cвоiми глядачами!
Ввечері було показано одну с найулюбленiших вистав театру "Лісова пісня", яка пройшла з великим успiхом.
Отже привiтати коханий театр в цей день, як завжди, прийшли постiйнi маленькi глядачи та батьки. Чудова вистава, подарунки і святкова лотерея для глядачів, привітання та обійми – таким було театральне свято в театрі юного глядача.
Не зважаючи на свiй дуже шановний вiк, театр знаходиться у постiйному творчому пошуку i не зупиняється. Попри вiйну, обстрiли та вciляки негаразди, театр дарує рaдicть дiтлахам та дорослим, випускає новi вистави, створює атмосферу беспеки, затишку та сiмейноi взємодii. Вітаємо улюблений театр та бажаємо мирного неба та ще багато щасливих рокiв творчоi працi.
Текст: Петро Канiвец
На фото: Ті чудові та привітні люди, які з першого крока зустрічають глядача в театрі та завжди раді вам!
Odessa Daily

Украинская культура в удушающих объятиях украинизации и политическая конъюнктура. Часть первая
Аренда комнат длительно 3000 грн в месяц
Леонид Штекель: Майдан и философия большевизма
Леонид Штекель: Украина: постколониальная или постсоветская страна?
Леонид Штекель: Закон воинствующего убожества - не могу молчать!
Леонид Штекель: Как «профессиональными стандартами журналистики» душили свободу слова
Леонид Штекель: О реванше «мэрской мафии» или как остановить партию «Доверяй делам»?
Леонид Штекель: О 150 мудрых левых интеллектуалах. Плачь!
Одесситы едут поддержать народного мэра Конотопа - Артёма Семенихина.
