Odessa DailyМнения

Сергій Потьомкін: ВИХОВНИЙ МАРАЗМ та ЖАХІТТЯ

Odessa Daily

15 октября 2018 в 10:44
Текст опубликован в разделе «Мнения». Позиция редакции может не совпадать с убеждениями автора.

Саме так характеризують компетентні професіонали проведення чиновниками Лиманської РДА свята «Дня захисника України»

Сергій Потьомкін: ВИХОВНИЙ МАРАЗМ та ЖАХІТТЯ

Ну, гаразд… ми нічого в освіті не розуміємо, якісь дурні активісти які постійно лізуть не в свою справу… Добре, хай буде так.

Але давайте почитаємо думку заслуженого діяча освіти України, директора українського центру оцінювання якості освіти, в. о. директора Навчально-методичного центру забезпечення якості освіти, доктора педагогічних наук – Лікарчука Ігора Леонідовича, що він думає про те, як чиновники відділу освіти, організували День захисника України, це реакція на мій пост про барабанщиць в чешках:

«Ігор Лікарчук поширив допис.
10 год
Думаю, що деяких керівників, які згадані в пості, наведеному нижче, можна характеризувати лише нецензурними словами. Щодо посвяти першокласників у «козачата», то, відверто кажучи, я не розумію того дійства. І щось воно мені дуже нагадує іншу посвяту - у «жовтенята». Між іншим, а згода батьків на такі «посвяти» має бути, чи ні? І якщо мова йде про «козачат», то що там роблять барабанщиці? Хоча б задумалися над тим звідки пішла традиція формування із дівчаток групи барабанщиць? Дівчатка з барабанами у ківерах - то є українська традиція? Хоча б історію цього головного убору подивилися, перш ніж натягати його на гарненькі дитячі голівки. Очевидно, що організатори цього «свята», нехтуючи здоров’ям дітей, втулили в нього все, що могли. Не вистачає лише дресированих ведмедів і клоунів. Хоча в такій ролі, очевидно, були місцеві освітні керманичі. А за те, що дітей виставили на холоді легко одягнутими, то взагалі тих клоунів потрібно негайно звільнити з роботи і позбавити учительських дипломів. Вибачайте за емоції, але терпіти подібне в середині ХХІ століття у центрі Європи - НЕ МОЖНА. Жахіття. І яке відношення подібний виховний маразм має до Дня захисника України»

НЕГАЙНО ЗВІЛЬНИТИ З РОБОТИ та ПОЗБАВИТИ УЧИТЕЛЬСЬКИХ ДИПЛОМІВ – ось висновок людини, компетентність якої, напевно, ніхто не буде оскаржувати, щодо керівництва відділу освіти Лиманської РДА.

Цікаво, що на це скажуть в Управлінні освіти Одеської ОДА?

До речі, саме пан Лікарчук керує атестацією та акредитацією навчальних закладів в Україні))). Ну, ви зрозуміли натяк)))

Источник: www.facebook.com

Odessa Daily


Комментарии посетителей сайта


Rambler's Top100