Odessa DailyМненияВыборы Президента Украины 2019

Михайло Ткач: Чому Порошенко програв на президентських виборах...

Odessa Daily

10 марта 2019 в 11:05
Текст опубликован в разделе «Мнения». Позиция редакции может не совпадать с убеждениями автора.

Якщо Порошенко буде аналізувати чому він програв на президентських виборах, маючи кредит довіри у 54% на минулих, то треба визнати, що це не в останню чергу завдяки ось цьому фото. Тому що зафіксоване на цьому фото.

Михайло Ткач: Чому Порошенко програв на президентських виборах...

Це тільки на перший погляд на фото троє ведучих телеканалів ТРК Україна, Інтер, ICTV і президент. Насправді ж на цьому фото епоха Порошенка довжиною 5 років.

1. Це фото свідчить, що у президента Порошенка є підтримка олігархів Ахметова, Пінчука, Льовочкіна-Фірташа, відповідно до власників телеканалів.

2. Це фото свідчить що у олігархів Ахметова, Пінчука, Льовочкіна-Фірташа є підтримка президента. Олігархи ніколи не підтримують безкоштовно та існують за рахунок рішень які приймає влада, а отже обіцяна президентом деолігархізація - неправда. Покарання архітекторів режиму януковича не відбулося. Вони стали архітекторами влади Порошенка. 

3. Після резонансного розслідування про заробіток на оборонці друга президента (якого сам президент і призначив)- все що говорив голова держави на свій захист - просто слова кандидата в президенти. Або чому ми не бачимо за цим столом Бігуса чи Лесю Іванову? А отже не бачимо бажання Порошенка звітувати перед суспільством замість декламування передвиборчих слоганів для ефірів лояльних телеканалів. 

4. Під час свого президентства Порошенко дуже хотів бути не схожим на Януковича. І от президент Порошенко який прийшов до влади шляхом революції гідності, обрав той самий формат спілкування з журналістами що й його попередник. Представники олігархічних каналів, узгоджені питання, тепла і невимушена атмосфера, абсолютно штучна свобода слова, якої не існує за межами Адміністрації президента. 

5. Небажання спілкуватися з представниками незалежних змі говорить про страх. Чого боятися демократичному президенту, який не збагачується на корупції?

Свобода слова -
Деолігархізація -
Покарання банди януковича -

Источник: www.facebook.com

Odessa Daily


Комментарии посетителей сайта


Rambler's Top100