Odessa DailyМненияПорошенко и другие проблемы Украины

Александра Матвейчук: Вопросы, вопросы и вопросы по делу Олега Михайлика...

Odessa Daily

11 января 2019 в 15:12
Текст опубликован в разделе «Мнения». Позиция редакции может не совпадать с убеждениями автора.

У справі Олег Михайлик у мене кілька конкретних питань: 1. скільки часу потрібно заступнику голови Нацполіції Віталію Невгаду, щоб головний слідчий групи Сергій Гуменюк передав документи із вулиці Академіка Богомольця до Генпрокуратури на вулицю Різницька?

Александра Матвейчук: Вопросы, вопросы и вопросы по делу Олега Михайлика...

2. скільки часу потрібно заступнику Генпрокурора Юрію Столярчуку, щоб його департамент призначив процесуального керівника у цій справі, а той дав ковпняка головному слідчому групи Сергію Гуменюку?

3. штучна ситуація, за якою суд не зможе розглянути основний доказ у справі замаху на вбивство – це прикра випадковість, загальний стиль роботи правоохоронних органів чи у когось із них є особливий інтерес?
Юрій Луценко Eugene Enin Arsen Avakov Сергій Князєв

Історія питання:
У вересні минулого року Олега Михайлика намагалися застрелити біля під’їзду власного будинку. Він пережив клінічну смерть, але вижив. І вже четвертий місяць ходить із кулею у легенях.
Олега чекає операція в Німеччини, де лікарі нарешті мають вийняти кулю. Усі витрати взяла на себе німецька сторона. Він лягає в лікарню за два дні 9 січня.

‼️Саме куля може показати із якої зброї стріляли та підтвердити чи спростувати зібрані слідчими матеріали по справі.

У чому проблема:
Аби куля стала доказом у суді, потрібна певна процедура. У момент вилучення представник правоохоронних органів Німеччини має описати та запакувати доказ. Для цього Генпрокуратура має підготувати пакет документів на міжнародну правову допомогу в Німеччині. 

‼️Станом на 6 січня пакету документів досі немає. Адвокату передали тільки поліетиленовий пакетик, мовляв, запакуєте кулю самі.

Позиція Генпрокуратури:
Нацполіція досі не передала повідомлення адвоката для оформлення запиту про міжнародну правову допомогу. Без цього підготовка пакету документів неможлива.

Позиція Нацполіції:
Головний слідчий групи Сергій Гуменюк від коментарів відмовився.

Позиція адвоката Вадим Оксюта:
Із грудня минулого року розслідування у цій справі веде головне слідче управління Нацполіції. 19 грудня адвокат направив поштою на головного слідчого групи Сергія Гуменюка повідомлення, коли і де буде відбуватися операція по вилученню кулі. Адвокат не може звертатися до Генпрокуратури про підготовку запиту на міжнародну правову допомогу, оскільки це не передбачено законом. 
Сама ж Генпрокуратура досі не винесла постанову про те, хто здійснює процесуальне керівництво у цій справі.

Источник: www.facebook.com

Odessa Daily


Комментарии посетителей сайта


Rambler's Top100